Çumra tren garı

Çumra tren garının detayları, lokasyonu, ek bilgiler, tren hareket saatleri ve gişe telefonları:

Çumra tren garı
Çumra tren garı. Foto: Wikimedia









  • Çumra tren garına erişim kolaylığı var mı? Asansör veya rampa yok
  • Çumra tren garında otopark var mı? Yok
  • Çumra tren garı 7/24 açık mı? Hayır
  • Çumra tren garında bekleme salonu var mı? Gar içinde bekleme salonu bulunuyor
  • Çumra tren garında emanet dolabı var mı? Yok
  • Çumra tren garında lokanta veya büfe var mı? Yok
  • Çumra tren garında ATM var mı? Yok
  • Çumra tren garında tren kartı satışı var mı? Yok
  • Çumra tren garında uluslararası bilet satışı var mı? Yok
SaatTren
07:40Konya-Karaman bölgesel
07:48Karaman-Konya bölgesel
08:45Ankara-Konya YHT
10:31Konya-Ankara YHT
12:00Konya-Karaman bölgesel
12:40Toros Ekspresi (Adana-Konya)
13:43İstanbul-Konya YHT
13:53Karaman-Konya bölgesel
15:48Toros Ekspresi (Konya-Adana)
16:11Konya-İstanbul YHT
16:35Ankara-Konya YHT
17:53Karaman-Konya bölgesel
18:30Konya-Karaman bölgesel
18:46Konya-Ankara YHT
20:08Karaman-Konya bölgesel
20:55Konya-Karaman bölgesel
Çumra tren garı sefer saatleri
(28.06.2022 itibariyle)
  • Çumra garı kasabanın merkezinde, belediyenin karşısında yer alıyor.
  • Çumra’da otel seçenekleri sınırlı: Yandex oteller
  • Otobüs terminali istasyona yürüme mesafesinde (1.5 km): Otogar harita
  • Çumra, dünyanın en eski bilinen kentlerinden biri olan Çatalhöyük’e en yakın istasyon: Çatalhöyük’e trenle nasıl gidilir?

Yurtiçi gişe : (332) 447 10 29

Bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen tren operatörlerinin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.