Çumra tren garı

Çumra tren garının detayları, lokasyonu, ek bilgiler, tren hareket saatleri ve gişe telefonları:

Çumra tren garı
Çumra tren garı. Foto: Wikimedia









  • Çumra tren garına erişim kolaylığı var mı? Asansör veya rampa yok
  • Çumra tren garında otopark var mı? Yok
  • Çumra tren garı 7/24 açık mı? Hayır
  • Çumra tren garında bekleme salonu var mı? Gar içinde bekleme salonu bulunuyor
  • Çumra tren garında emanet dolabı var mı? Yok
  • Çumra tren garında lokanta veya büfe var mı? Yok
  • Çumra tren garında ATM var mı? Yok
  • Çumra tren garında tren kartı satışı var mı? Yok
  • Çumra tren garında uluslararası bilet satışı var mı? Yok
SaatTren
06:35Konya-Karaman bölgesel
08:08Karaman-Konya bölgesel
08:41Ankara-Konya YHT
10:51Konya-Ankara YHT
12:00Konya-Karaman bölgesel
12:40Toros Ekspresi (Adana-Konya)
13:47İstanbul-Konya YHT
15:48Toros Ekspresi (Konya-Adana)
16:15Konya-İstanbul YHT
16:27Ankara-Konya YHT
16:43Karaman-Konya bölgesel
18:30Konya-Karaman bölgesel
18:46Konya-Ankara YHT
20:18Karaman-Konya bölgesel
20:51Konya-Karaman bölgesel
22:38Karaman-Konya bölgesel
Çumra tren garı sefer saatleri
(22.04.2022 itibariyle)
  • Çumra garı kasabanın merkezinde, belediyenin karşısında yer alıyor.
  • Çumra’da otel seçenekleri sınırlı: Yandex oteller
  • Otobüs terminali istasyona yürüme mesafesinde (1.5 km): Otogar harita
  • Çumra, dünyanın en eski bilinen kentlerinden biri olan Çatalhöyük’e en yakın istasyon: Çatalhöyük’e trenle nasıl gidilir?

Yurtiçi gişe : (332) 447 10 29

Bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen tren operatörlerinin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.