Eskişehir hızlı tren garı

Eskişehir hızlı tren garının detayları, lokasyonu, ek bilgiler, tren hareket saatleri ve gişe telefonları:

Eskişehir hızlı tren garı
Eskişehir hızlı tren garı. Foto: Onur Uysal









  • Eskişehir hızlı tren garına erişim kolaylığı var mı? Gara asansör ve/veya rampa ile erişilebiliyor
  • Eskişehir hızlı tren garında otopark var mı? Gar içinde/çevresinde otopark bulunuyor
  • Eskişehir hızlı tren garı 7/24 açık mı? Gar 7/24 açık
  • Eskişehir hızlı tren garında bekleme salonu var mı? Gar içinde bekleme salonu bulunuyor
  • Eskişehir hızlı tren garında emanet dolabı var mı? Gar içinde valizlerinizi koyabileceğiniz emanet dolabı var
  • Eskişehir hızlı tren garında lokanta veya büfe var mı? Yok
  • Eskişehir hızlı tren garında ATM var mı? Garda ATM var
  • Eskişehir hızlı tren garında tren kartı satışı var mı? Gardan tren kartı alabilirsiniz
  • Eskişehir hızlı tren garında uluslararası bilet satışı var mı? Gardaki uluslararası bilet gişesinden alabilirsiniz
SaatTren
00:20İzmir Mavi (Ankara-İzmir)
01:13Ankara Ekspresi (Ankara-İstanbul)
03:44Ankara Ekspresi (İstanbul-Ankara)
05:33İzmir Mavi (İzmir-Ankara)
06:15Eskişehir-Ankara YHT
07:26Ankara-İstanbul YHT
07:45Tavşanlı-Eskişehir bölgesel
07:48Konya-İstanbul YHT
08:30Ege Ekspresi (Eskişehir-İzmir)
08:46Ankara-İstanbul YHT
09:05İstanbul-Ankara YHT
09:10Eskişehir-Kütahya bölgesel
09:47Ankara-İstanbul YHT
10:01Ankara-Eskişehir YHT
10:06İstanbul-Konya YHT
10:32Afyon-Eskişehir bölgesel
10:35İstanbul-Ankara YHT
10:48Ankara-İstanbul YHT
10:55Pamukkale Ekspresi (Eskişehir-Denizli)
11:25İstanbul-Konya YHT
12:16Ankara-İstanbul YHT
12:56Ankara-İstanbul YHT
13:00İstanbul-Ankara YHT
13:34Kütahya-Eskişehir bölgesel
13:50Eskişehir-Ankara YHT
14:20Eskişehir-Kütahya bölgesel
14:28Ankara-İstanbul YHT
14:35İstanbul-Ankara YHT
14:48Konya-İstanbul YHT
15:14İstanbul-Konya YHT
15:56Ankara-Eskişehir YHT
16:40İstanbul-Ankara YHT
16:52Ege Ekspresi (İzmir-Eskişehir)
17:06Ankara-İstanbul YHT
17:20İstanbul-Ankara YHT
17:40Eskişehir-Ankara YHT
17:45Eskişehir-Afyon bölgesel
18:15Pamukkale Ekspresi (Denizli-Eskişehir)
18:26İstanbul-Ankara YHT
18:38Konya-İstanbul YHT
19:11Kütahya-Eskişehir bölgesel
19:16Ankara-İstanbul YHT
19:45Eskişehir-Tavşanlı bölgesel
19:51Ankara-Eskişehir YHT
20:05İstanbul-Ankara YHT
20:13Konya-İstanbul YHT
20:32İstanbul-Ankara YHT
20:43Ankara-İstanbul YHT
22:04İstanbul-Konya YHT
22:27İstanbul-Ankara YHT
Eskişehir hızlı tren garı sefer saatleri
(22.04.2022 itibariyle)

Tren bağlantılı otobüs seferleri

GüzergahKalkışVarışGüzergahKalkışVarış
Eskişehir-Bursa08:5511:05Bursa-Eskişehir03:4506:00
Eskişehir-Bursa12:3014:45Bursa-Eskişehir07:3109:46
Eskişehir-Bursa14:5517:05Bursa-Eskişehir10:3012:45
Eskişehir-Bursa17:1519:30Bursa-Eskişehir12:0014:25
Eskişehir-Bursa19:2021:35Bursa-Eskişehir15:0517:30
Bursa-Eskişehir18:0020:15
Eskişehir hızlı tren garı çıkışlı otobüs saatleri
(22.04.2022 itibariyle)
  • Eskişehir Garı, hızlı büyüyen şehrin tam ortasında kaldı. Yine şehrin ortasında kalan lokomotif fabrikasının hemen doğusunda yer alan istasyon, renove edildikten sonra şehrin ticaret ve eğlence merkezi haline gelen Porsuk Çayı’na yürüme mesafesinde.
  • İstasyon önünden geçen otobüs ve dolmuşlar, hemen yakınından tramvay geçiyor: Eskişehir’de hızlı trene nasıl ulaşılır?
  • Eskişehir’e gelmişken, şehrin ortasından geçen Porsuk Çayı’nda tekne gezintisi yapabilir, tarihi Odunpazarı Evleri’ni ziyaret edebilir, Sazova Parkı’nda keyifli bir gün geçirebilir, Atlıhan Çarşısı’ndan lüle taşından yapılmış ürünler alabilirsiniz.
  • 3000 yıl önce, Friglerin kayaları oyarak kurduğu kale, evler ve anıtlardan oluşan Frig Vadisi, Eskisehir, Afyon ve Kütahya arasında kalan bölgede kurulu: Frig Vadisi’ne trenle nasıl gidilir?
  • Otogar şehrin doğu kıyısında, çevre yolu üzerinde, tren istasyonuna 5 km mesafede: Otogar harita
  • Eskişehir’de bulunan havalimanından ticari uçuşlar yapılmıyor. Özellikle hızlı tren bağlantısı ile Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB), Eskişehirliler için iyi bir çözüm haline geldi. Hızlı trenlerin son durağı Ankara YHT Garı yakınlarından havalimanına servis bulunuyor: Belkoair

Yurtiçi gişe : (222) 225 55 55

Uluslararası gişe : (222) 225 80 80 / 4155

Bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen tren operatörlerinin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.