Gebze hızlı tren garı

Gebze hızlı tren garının detayları, lokasyonu, ek bilgiler, tren hareket saatleri ve gişe telefonları:

Gebze hızlı tren garı
Gebze hızlı tren garı. Foto: Onur Uysal









  • Gebze hızlı tren garına erişim kolaylığı var mı? Gara asansör ve/veya rampa ile erişilebiliyor
  • Gebze hızlı tren garında otopark var mı? Yok
  • Gebze hızlı tren garı 7/24 açık mı? Hayır
  • Gebze hızlı tren garında bekleme salonu var mı? Yok
  • Gebze hızlı tren garında emanet dolabı var mı? Yok
  • Gebze hızlı tren garında lokanta veya büfe var mı? Garda lokanta/büfe var
  • Gebze hızlı tren garında ATM var mı? Yok
  • Gebze hızlı tren garında tren kartı satışı var mı? Yok
  • Gebze hızlı tren garında uluslararası bilet satışı var mı? Yok
SaatTren
04:58Ankara Ekspresi (Ankara-İstanbul)
07:30İstanbul-Konya YHT
07:35Gebze-Adapazarı bölgesel
07:43Adapazarı-Gebze bölgesel
08:10Eskişehir-İstanbul YHT
08:11İstanbul-Ankara YHT
09:11İstanbul-Konya YHT
09:54Konya-İstanbul YHT
10:26Ankara-İstanbul YHT
11:33Adapazarı-Gebze bölgesel
11:39İstanbul-Ankara YHT
11:45Gebze-Adapazarı bölgesel
13:00İstanbul-Konya YHT
13:10Ankara-İstanbul YHT
13:35İstanbul-Ankara YHT
13:48Konya-İstanbul YHT
14:00Gebze-Adapazarı bölgesel
15:15Ankara-İstanbul YHT
15:48Adapazarı-Gebze bölgesel
16:32İstanbul-Ankara YHT
16:39Konya-İstanbul YHT
17:16Ankara-İstanbul YHT
17:20Gebze-Adapazarı bölgesel
17:41İstanbul-Konya YHT
18:06İstanbul-Ankara YHT
19:13Adapazarı-Gebze bölgesel
19:44İstanbul-Konya YHT
20:30Ankara-İstanbul YHT
20:32Gebze-Adapazarı bölgesel
20:44Konya-İstanbul YHT
21:42İstanbul-Eskişehir YHT
21:50Adapazarı-Gebze bölgesel
21:56Ankara-İstanbul YHT
22:35Konya-İstanbul YHT
23:51Ankara Ekspresi (İstanbul-Ankara)
19:27İstanbul-Ankara YHT
Gebze hızlı tren garı sefer saatleri
(19.09.2022 itibariyle)
  • Gebze Tren İstasyonu, İstanbul’u İzmit’e bağlayan karayolunun güneyinde, Gebze merkezini Darıca sahiline bağlayan İstasyon caddesinin tam ortasında yer alıyor.
  • İstasyon civarında az sayıda otel var: Yandex oteller
  • İstanbul’u doğuda Gebze’den başlayıp İstanbul Boğazı’nın altından Marmaray tünelinden geçerek batıda Halkalı’ya bağlayan banliyö treni Marmaray bu istasyonda duruyor: Marmaray
  • Gebze otogarı, Gebze merkezinde, E5 üzerinde. İstanbul’dan Anadolu’ya giden otobüslerin bir kısmı burada duruyor. Bu sayede Gebze’den Türkiye’nin hemen her yerine gitmek mümkün: Otogar harita
  • Gebze’ye en yakın havalimanı Sabiha Gökçen (SAW), 28 km uzaklıkta. Gebze’den otobüs var, gara 1500 metre mesafeden binilebiliyor: 250G Sabiha Gökçen-Gebze
  • İstanbul’u doğuda Gebze’den başlayıp İstanbul Boğazı’nın altından Marmaray tünelinden geçerek batıda Halkalı’ya bağlayan banliyö treni Marmaray bu istasyonda duruyor: Marmaray

Yurtiçi gişe : (262) 655 78 51

Bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen tren operatörlerinin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.