Polatlı hızlı tren garı

Polatlı hızlı tren garının detayları, lokasyonu, ek bilgiler, tren hareket saatleri ve gişe telefonları:

Polatlı hızlı tren garı
Polatlı hızlı tren garı. Foto: TCDD









  • Polatlı hızlı tren garına erişim kolaylığı var mı? Gara asansör ve/veya rampa ile erişilebiliyor
  • Polatlı hızlı tren garında otopark var mı? Gar içinde/çevresinde otopark bulunuyor
  • Polatlı hızlı tren garı 7/24 açık mı? Hayır
  • Polatlı hızlı tren garında bekleme salonu var mı? Gar içinde bekleme salonu bulunuyor
  • Polatlı hızlı tren garında emanet dolabı var mı? Yok
  • Polatlı hızlı tren garında lokanta veya büfe var mı? Yok
  • Polatlı hızlı tren garında ATM var mı? Yok
  • Polatlı hızlı tren garında tren kartı satışı var mı? Gardan tren kartı alabilirsiniz
  • Polatlı hızlı tren garında uluslararası bilet satışı var mı? Yok
SaatTren
05:35Ankara Ekspresi (İstanbul-Ankara)
06:29Ankara-Polatlı bölgesel
07:00Polatlı-Ankara bölgesel
07:01Ankara-Konya YHT
07:03Eskişehir-Ankara YHT
07:31Ankara-İstanbul YHT
07:34Konya-Ankara YHT
07:45İzmir Mavi (İzmir-Ankara)
08:41Ankara-Eskişehir YHT
09:04Ankara-Polatlı bölgesel
09:45Polatlı-Ankara bölgesel
09:51Ankara-Konya YHT
10:09Konya-Ankara YHT
10:11Ankara-İstanbul YHT
11:08Ankara-Polatlı bölgesel
11:11İstanbul-Ankara YHT
12:15Konya-Ankara YHT
12:16Ankara-İstanbul YHT
12:30Polatlı-Ankara bölgesel
12:51Ankara-Konya YHT
13:48Eskişehir-Ankara YHT
13:50Ankara-Polatlı bölgesel
14:21Ankara-İstanbul YHT
14:43İstanbul-Ankara YHT
14:51Ankara-Konya YHT
15:00Polatlı-Ankara bölgesel
15:16Ankara-Eskişehir YHT
16:14Konya-Ankara YHT
16:44İstanbul-Ankara YHT
17:06Ankara-Konya YHT
17:07Ankara-Polatlı bölgesel
17:31Ankara-İstanbul YHT
17:54İstanbul-Ankara YHT
17:55Polatlı-Ankara bölgesel
18:26Ankara-Eskişehir YHT
18:28Eskişehir-Ankara YHT
18:46Ankara-Konya YHT
18:49Konya-Ankara YHT
19:01Ankara-İstanbul YHT
19:19Ankara-Polatlı bölgesel
19:30Polatlı-Ankara bölgesel
19:32İstanbul-Ankara YHT
20:30Konya-Ankara YHT
21:08İstanbul-Ankara YHT
21:21Ankara-Konya YHT
22:10İzmir Mavi (Ankara-İzmir)
22:19Konya-Ankara YHT
22:35İstanbul-Ankara YHT
23:16Ankara Ekspresi (Ankara-İstanbul)
Polatlı hızlı tren garı sefer saatleri
(19.09.2022 itibariyle)
  • Polatlı YHT Garı şehir kenarında, şehir merkezinin yaklaşık 4 km güneyinde yer alıyor.
  • Polatlı’da iki tren istasyonu bulunuyor. YHT Garı şehir dışında, hızlı trenler kullanıyor. Polatlı Garı şehir merkezinde, ana hat trenleri ve bölgesel trenler kullanıyor.
  • Şehir merkezine dolmuş bulunmakta (No:212). Dolmuş YHT garı ile merkezdeki garı birbirine bağlıyor.
  • YHT garı çevresinde otel ve restaurant yok, tümü şehir merkezinde: Yandex oteller
  • Polatlı otobüs terminali, YHT garından şehir merkezine uzanan cadde üzerinde: Otogar harita

Yurtiçi gişe : (312) 625 59 99

Bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen tren operatörlerinin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.