Karaman tren garı

Karaman tren garının detayları, lokasyonu, ek bilgiler, tren hareket saatleri ve gişe telefonları:

Karaman tren garı
Karaman tren garı. Foto: Serkan Kızılok









  • Karaman tren garına erişim kolaylığı var mı? Gara asansör ve/veya rampa ile erişilebiliyor
  • Karaman tren garında otopark var mı? Yok
  • Karaman tren garı 7/24 açık mı? Hayır
  • Karaman tren garında bekleme salonu var mı? Gar içinde bekleme salonu bulunuyor
  • Karaman tren garında emanet dolabı var mı? Yok
  • Karaman tren garında lokanta veya büfe var mı? Yok
  • Karaman tren garında ATM var mı? Yok
  • Karaman tren garında tren kartı satışı var mı? Gardan tren kartı alabilirsiniz
  • Karaman tren garında uluslararası bilet satışı var mı? Yok
SaatTren
07:11Konya-Karaman bölgesel
07:30Karaman-Konya bölgesel
09:09Ankara-Konya YHT
10:25Konya-Ankara YHT
12:00Toros Ekspresi (Adana-Konya)
12:03Konya-Karaman bölgesel
14:15İstanbul-Konya YHT
15:45Konya-İstanbul YHT
16:05Karaman-Konya bölgesel
16:41Toros Ekspresi (Konya-Adana)
16:55Ankara-Konya YHT
18:20Konya-Ankara YHT
19:06Konya-Karaman bölgesel
19:40Karaman-Konya bölgesel
21:27Konya-Karaman bölgesel
22:00Karaman-Konya bölgesel
Karaman tren garı sefer saatleri
(22.04.2022 itibariyle)

Tren bağlantılı otobüs seferleri

GüzergahKalkışVarışGüzergahKalkışVarış
Karaman-Mersin15:0019:00Adana-Karaman09:0014:50
Karaman-Adana15:0020:30Mersin-Karaman10:3014:50
Karaman tren garı çıkışlı otobüs saatleri
(22.04.2022 itibariyle)
  • Karaman Garı şehrin kuzeyinde, Konya yolunu Ereğli yoluna bağlayan 100. Yıl Bulvarı üzerinde, ilçe merkezinden 2 km mesafede.
  • İstasyonun güneyinde konaklama alternatifleri bulunuyor: Yandex oteller
  • Karaman otobüs terminali şehrin batı girişinde, istasyondan 5 km uzaklıkta: Otogar harita
  • Çumra, dünyanın en eski bilinen kentlerinden biri olan Çatalhöyük’e en yakın istasyon: Çatalhöyük’e trenle nasıl gidilir?

Yurtiçi gişe : (338) 213 33 60

Bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen tren operatörlerinin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.