Kütahya tren garı

Kütahya tren garının detayları, lokasyonu, ek bilgiler, tren hareket saatleri ve gişe telefonları:

Kütahya tren garı
Kütahya tren garı. Foto: Onur Uysal









  • Kütahya tren garına erişim kolaylığı var mı? Asansör veya rampa yok
  • Kütahya tren garında otopark var mı? Yok
  • Kütahya tren garı 7/24 açık mı? Gar 7/24 açık
  • Kütahya tren garında bekleme salonu var mı? Gar içinde bekleme salonu bulunuyor
  • Kütahya tren garında emanet dolabı var mı? Yok
  • Kütahya tren garında lokanta veya büfe var mı? Yok
  • Kütahya tren garında ATM var mı? Yok
  • Kütahya tren garında tren kartı satışı var mı? Gardan tren kartı alabilirsiniz
  • Kütahya tren garında uluslararası bilet satışı var mı? Yok
SaatTren
01:29İzmir Mavi (Ankara-İzmir)
04:08İzmir Mavi (İzmir-Ankara)
06:37Tavşanlı-Eskişehir bölgesel
09:23Afyon-Eskişehir bölgesel
10:24Eskişehir-Kütahya bölgesel
11:45Balıkesir-Kütahya bölgesel
12:10Pamukkale Ekspresi (Eskişehir-Denizli)
12:20Kütahya-Eskişehir bölgesel
13:30Ege Ekspresi (Eskişehir-İzmir)
15:30Eskişehir-Kütahya bölgesel
15:41Ege Ekspresi (İzmir-Eskişehir)
15:45Kütahya-Balıkesir bölgesel
17:06Pamukkale Ekspresi (Denizli-Eskişehir)
18:00Kütahya-Eskişehir bölgesel
19:10Eskişehir-Afyon bölgesel
21:00Eskişehir-Tavşanlı bölgesel
Kütahya tren garı sefer saatleri
(21.06.2022 itibariyle)
  • Kütahya Garı şehrin doğu kenarında, Eskişehir yolunu Afyon yoluna bulvar üzerinde, şehir merkezine yaklaşık 1,5 km mesafede.
  • Kütahya şehir merkezinde konaklamak için iyi seçenekler bulunmakta, hepsi istasyondan yürüme mesafesinde: Yandex oteller
  • Otobüs terminali istasyondan 5 km uzaklıkta, şehrin kuzey girişinde. 20 nolu belediye otobüsü, tren istasyonu, otobüs terminali ve şehir merkezini birbirine bağlıyor: Otogar harita
  • Şehirdeki önemli turistik yerler, Kütahya Kalesi, Arkeoloji Müzesi, Çini Müzesi, Çinili Cami, Dönenler Mevlevihanesi. Şehrin 60 km güneybatısında ise Aizanoi Antik Kenti bulunuyor.
  • 3000 yıl önce, Friglerin kayaları oyarak kurduğu kale, evler ve anıtlardan oluşan Frig Vadisi, Eskisehir, Afyon ve Kütahya arasında kalan bölgede kurulu: Frig Vadisi’ne trenle nasıl gidilir?
  • Afyon, Kütahya ve Uşak illerinin ortasına inşa edilen Zafer Havalimanı (KZR) şehre en yakın havalimanı. Yeni havalimanı beklendiği şekilde talep görmedi, uçak trafiği yok denecek kadar az.

Yurtiçi gişe : (274) 223 61 21

Bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen tren operatörlerinin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.